>>> Pamír 2009  - Salky a Farky na Pamíre, Pik Korženevskej 
>>> Yebo Gogo - Traja dunčovia v Južnej Africe 
>>> Certova svadba - Jesen vo Vysokych Tatrach a cesta Certova svadba 9- v podani Mana a Svingiho (Hk ABC Bratislava)
>>> Zuruck am Peilstein - No, boli sme aj mladí niekedy :)
>>> La Voie des 3 Monts - Trailer of short film from climbing on Mount Blanc.
>>> Kjugekull 2008  - Nejaké to boldrovanie v Nórsku ...
>>> Ticino 2008  - 30 dní sám vo Švajci. Trošku som točil, bouldroval, pozoroval vodu a kone a občas som niekoho stretol a tak.
>>>Zlaňák 2007 - 36 MB Zábava graduje gradujeee.. zábavááááá´:)
>>>Retro - 18 MB Keď sme boli ešte mladí, pekní a hlúpi, tak sa diali inééééé veci ako teraz... keď už sa nedeje skoro nič ale iba niečo..
>>>Tatry 06/2007 - 26 MB Zelená. Tráva aj pleso. Končiare šedivé, temné, kde tu sneh. Občas pršalo alebo svietilo slnko. Ráno pri plese bolo krásne ticho. ...a samozrejme bouldre.
>>>Modřín poprvé - 45 MB Čo vám budem rozprávať. Nádherný brezovo-borovicový les, paprade, mäkká zem, pieskovcvé vela-vela kamene. Podľa mňa naj oblasť v Čechách. 
>>>Vtáčnik bouldering - 35 MB  Nové bouldre v novej oblasti. Dá sa.
>>>Bor bouldering - 40MB Vydali sme sa na miesto plné dier a dierok a ženské tým pádom zostali doma 
>>>Zelení ľudia v zelenom lese - 35MB   Na tomto mieste bol úchylný remosov jóoóóó jóóóó komentár a tak som ho zrušil bo by aj ostatní vedeli, že vo co go. Bouldering na zelených šutroch v okolí Brna, sme si hodne užili pekne v zelenom..
>>>The Donkey Ride - 32MB V meste 15 stupňov a na Chopku snežíííííí.. No kto by sa necítil ako taký somááárik .:)
>>>Bouldering Ostaš - 23MB Tak zase raz môžeme závidieť bratom čechom, že aké to oni majú veci. Na Ostaši sa bouldruje po krásnom drsnom jak sviňa pieskovci, v čistej prírode, kopa možností na nové problémy, jednoducho oplatí sa. (Btw. ten previslý boulder sme nakoniec preliezli)

>>>No ice, no fun  - 20MB Ďalšie múví z Manovej produkcie. Nech sa páči - Andyho fanynky výskajte a rozopínajte si podprdy. Uvidíte tiež Doda, Laura a Grajca s nabrúsenými hrotmi, takže híííí všetci cepínofili poriadne sa posaďte, do ruky pivo a ideme na to...

>>>Sekaniny - 30MB Prišiel pondelok po upršanom víkende a my že čo budeme v BA, tak sme hopsli do aftíčka a šli do okolia partizánskeho sa popoloziť a vyblbnúť
>>>Tre Cime - 20MB Profesionálne spracované video z produkcie X art o pobudnutí a lezení Grajca, Boba a Mata v jednej z najimpozantnejších oblatí horolezeckého sveta - v Talianskych Dolomitoch na Tre Cime
>>>K2 Jasná Adrenalin RELOADED - 24MB Posledné tohtoročné zimné videjko a uvidíte tých najlepších z najlepších z vrchu Chopku, tak ako nikdy pred tým a nikdy potom a... kaleráby, kaleráby. 
>>> Zboja RULEZ!!! - 20MB  Takto to vyzerá keď sa niekto narodí bez štítnej žlazy. Prvý krát v žľaboch, nikdy neskákal zo skál. Keď som mu povedal, že na to má, jednoducho... veď si to pozrite. Taktiež svoju neskutočnú schopnosť mať v pi.. predvádza aj 15m dlhým saltom vpred, na prvý pokus, bez predchádzajúceho otestovania skoku. Dovi!
>>> Dva dni pred Jasná Adrenalinom  - 14MB   Fotogenické počko, Baša testuje trať na pretek, ja sa trápim po opici:)
>>> Chopok again /Február 2006/ - 10MB  Pohodička na Chopku - no extrem, just. relax

>>> Chopok Powder /Február 2006/ - 18MB  Neskutočný powderík - prašaník sa nám na Chopku juhu tento rok znova urodil a uvidíte v ňom jazdiť: Gaba, Rema, Bašu, Ondra a Zverinku.